Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

08. 12. 2021

Vyhrajte s nikotinovými sáčky Dope Xbox na Vánoce

Máte rádi nikotinové sáčky Dope? A co k nim rovnou vyhrát Xbox? To zní jako ideální Vánoce, co? V našem partnerském e-shopu Nicomania.cz máte nyní možnost zapojit se do soutěže o Xbox Series S 512 GB. Jaké jsou pravidla soutěže?

Vánoční soutěž o XBOX

Jednodušší už to být nemohlo. Nemusíte se nikde registrovat, nic sdílet, nikoho označovat nebo otravovat. Stačí si prostě na Nicomania.cz objednat své oblíbené nikotinové sáčky (samozřejmě že Dope) a dopsat do poznámky v košíku heslo “XBOX”. That’s it. Na základě toho vás automaticky zařadí do soutěže. O výherci rozhodne náhodný los.

A teď pozor. Když vytvoříte více objednávek a připíšete do poznámky zmíněné heslo, počítá se každá objednávka, takže máte větší šanci. Doprava na Nicomanii je od 250 Kč zdarma, takže to možná stojí za to zvážit, zda nějakou velkou objednávku třeba nerozdělit.

Termíny a další důležité info 

Sice jde o vánoční soutěž, ale soutěžit můžete od 1. prosince až do konce roku. Losování výherce proběhne 3. ledna 2022. Výherce bude následně týmem Nicomania kontaktován pro předání výhry. 

Přejeme hodně štěstí. Určitě si tuhle soutěž nenechte uniknout. ;-)

Další informace a kompletní pravidla najdete na webu Nicomania.cz.

 

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.