DXPE NXVINKY

6. 09. 2023

Nikotinové sáčky Dope a expirace

Jakou trvanlivost mají nikotinové sáčky Dope? Jaké faktory mohou ovlivnit jejich chuť, respektive životnost? Jaké datum lze najít na puku a jaké nikoliv? Máme tu pro vás odpovědi na otázky týkající se expirace nikotinových sáčků Dope.

Jakou trvanlivost mají nikotinové sáčky Dope? Jaké faktory mohou ovlivnit jejich chuť, respektive životnost? Jaké datum lze najít na puku a jaké nikoliv? Máme tu pro vás odpovědi na otázky týkající se expirace nikotinových sáčků Dope. 

Tak jak je to s těmi daty

Během jedné kampaně v rámci influencer marketingu jsme zaslali vybraným lidem, se kterými jsme se domluvili na spolupráci, pár puků nikotinových sáčků Dope. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mohla stát nějaká komplikace. Komunikace byla rychlá, sáčky jsme doručili dle domluvy a vše ok. Jenže se nám najednou jeden z influencerů ozval, že jsou všechny sáčky prošlé. Říkáme, to snad není možné. Sáčky totiž přímo vyrábíme a tak máme puky takzvaně z první ruky. 

Samozřejmě jsme se ihned omluvili a dali vědět, že to napravíme. Jen jsme pro jistotu poprosili o foto, abychom to mohli ověřit. A ejhle. Na fotkách jsme zjistili, že všechny sáčky jsou v naprostém pořádku. On totiž zákon ukládá povinnost uvádět na puku pouze datum výroby, nikoliv datum spotřeby. S influencerem jsme se zasmáli a spolupráce pokračovala hladce dál. 

Nikotinové sáčky Dope a trvanlivost

Tu nejzásadnější informaci znáte. Na nikotinových sáčcích Dope najdete tedy pouze datum výroby. A jaký je tedy datum spotřeby? Přesně jeden rok. Takže si to můžete poměrně snadno spočítat. Ale jaká je skutečná trvanlivost nikotinových sáčků Dope? Můžete je užívat i po expiraci? Jasně, že ano. Stačí používat selský rozum. Takže vemte rozum do hrsti a mrkněte na své prošlé nikotinové sáčky. Pokud si na některou z otázek odpovíte NE, sáčky raději vyhoďte. 

  1. Vypadají ok? Pokud ano, přejděte ke kroku 2
  2. Voní hezky? Pokud ano, přejděte ke kroku 3
  3. Nejsou oschlé? Pokud nejsou, přejděte ke kroku 4
  4. Chutnají skvěle? Pokud ano, přejděte ke kroku 5
  5. Mají dost šťávy? Pokud ano, jsou OK
     

Jak skladovat nikotinové sáčky Dope

Pokud patříte mezi materialisty nebo sběrače a máte doma zásobu nikotinových sáčků pro případ války nebo cenové krize, můžete udělat maximum pro maximální trvanlivost sáčků. Základ je chlad, temno a sucho. Žádný sklep nebo solárium. A ani mrazák. I v tomto případě stačí používat selský rozum. A pak budete fresh jako nikdy předtím.