Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

26. 05. 2023

Nikotinové sáčky Dope se vyrábějí v jediné české výrobně

V České republice existuje pouze jedna výroba nikotinových sáčků. A přesně tam se vyrábějí nikotinové sáčky Dope. Najdete ji v severních Čechách. Kdy to začalo a jak to tam vypadá?

Severočeské Teplice

Jedinou českou výrobu nikotinových sáčků najdete v severočeských Teplicích. Vše se vejde do jedné budovy: administrativní část, chemická laboratoř, přípravna, výrobna i sklad. Kromě Dope se zde vyrábějí také nikotinové sáčky SNATCH. Na všem se podílí celkem několik desítek zaměstnanců.

Výroba nikotinových sáčků Dope probíhá ve dvanáctihodinových směnách, sedm dní v týdnu. Výrobní linku je ale potřeba pravidelně zastavovat a čistit, aby byla zajištěna výroba dokonale stejných nikotinových sáčků. 

Od roku 2020

Vše začalo v době covidové v roce 2020, kdy se společnost DanCzek rozhodla vstoupit do oboru nikotinových sáčků. hladký rozjezd výrobní linky trochu zbrzdil zmíněný covid a také velmi malé zkušenosti úřadů s tímto oborem. Sami zaměstnanci úřadů si často nevěděli rady. A to hlavně proto, že se s tím ještě nikdy nesetkali. Ale vše je jednou poprvé.

 

Přestože je to teprve pár let, inovace na sebe nenechaly dlouho čekat. Je tu nová výrobní linka. Brzy projde inovací také řezačka nikotinových sáčků. A v neposlední řadě bychom v rámci inovací mohli mluvit o stále nových příchutích nikotinových sáčků Dope. 

Při vývoji ideální směsi nikotinových sáčků Dope jsme spolupracovali s farmaceutickým expertem a jednou z českých univerzit. Co liší nikotinové sáčky DOPE od zbytku světa je kromě skvělých příchutí také snaha o dosažení potravinářských standardů, což není v tomto odvětví automatické. Pro nás ale ano. 

Nikotinové sáčky Dope se dnes expedují do 25 zemí světa včetně největší mocnosti Skandinávie. 

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.