DXPE NXVINKY

23. 10. 2023

Novinka: DXPE Melon. Už jste ochutnali?

Mámě tu šťavnatou novinku ze stáje DXPE: Melon. Rozšířili jsme náš arzenál o novou příchuť nikotinových sáčků. Najdete je pod názvem DXPE Melon. Jak to celé vzniklo?

Mámě tu šťavnatou novinku ze stáje DXPE: Melon. Rozšířili jsme náš arzenál o novou příchuť nikotinových sáčků. Najdete je pod názvem DXPE Melon. Jak to celé vzniklo?

Nikotinové sáčky Dope Melon 16 mg 

Vzali jsme meloun a vymačkali jsme z něj maximum šťávy. Do toho jsme přidali optimální množství nikotinu 16 mg. Při užívání nikotinových sáčků Dope Melon se můžete těšit na šťavnatou chuť, která se krásně rozvíjí po patře. A brzy vám ukážeme, jak takové nikotinové sáčky vyrábíme. 

Nikotinové sáčky Dope Melon jsou výsledkem hledání nový chutí, které si uživatelé nikotinových sáčků žádají. A tak kromě klasických příchutí přicházíme s jednou exkluzivitou za druhou. Můžete si například vzpomenout na jednu z prvních našich příchutí DOPE Ice Mango. Na to jsme navázali šťavnatou příchutí DOPE Lime Smash. Ale umíme zabrat i v klasice. Poslední naší novinkou byla dnes již legendární padesátka: Dope Freeze 50 mg, která patří mezi nejsilnější sáčky vůbec.

Parametry nikotinových sáčků Dope Melon 16 mg

Zajímají vás detaily? Přečtěte si parametry těchto nikotinových sáčků. 

  • v balení najdete přesně 22
  • optimální obsah nikotinu: 16 mg/g
  • výrobcem je DanCzek - česká firma
  • jedinečná příchuť: melounová šťáva
  • doporučujeme zejména pro pokročilé uživatele

Už jste je ochutnali?

Nikotinové sáčky DXPE Melon najdete v drtivé většině trafik po celé ČR, v našem partnerském e-shopu Nicomania.cz a v celé řadě dalších e-shopů napříč naší krásnou republikou. Například na Nicomania.cz pořídíte DXPE Melon v akci 1+1 zdarma. Nebo puk zdarma při nákupu nad 1 200 Kč. 

Sáhněte po melounu. Zkuste nový meloun a zažijete chuť nekompromisních nikotinových sáčků, které tu ještě nebyly. Protože tolik šťavnaté dužiny jste v ústech ještě neměli.