Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

  • 07. 03. 2023

Znáte české nikotinové sáčky?

Nikotinové sáčky jsou oblíbené po celém světě. Aby také ne, na rozdíl od tabákových výrobků neobsahují tabák a rizika s ním spojená. Naopak obsahují nikotin, který lze dobře regulovat a nikotinové sáčky vám tak mohou pomoci například při odvykání kouření. Ale zpět k tématu. Víte, že se nikotinové sáčky vyrábějí i v ČR? A víte, jaké to jsou?

  • 08. 02. 2023

Nikotinové sáčky vs žvýkací tabák neboli snus

Vypadají téměř na chlup stejně a jejich účel je taky totožný. Ale o totéž samozřejmě nejde. Jaké jsou rozdíly mezi nikotinovými sáčky a žvýkacím tabákem kromě toho, že jeden obsahuje tabák a druhý ne?

  • 26. 01. 2023

Jak na užívání nikotinových sáčků v mrazu

Jde mráz a nikotinové sáčky dohromady? Moc ne. Co dělat, abyste si i během mrazivého počasí užili tu nejlepší kvalitu a chuť nikotinových sáčků? Co vlastně nikotinovým sáčkům vadí a jak je nejlépe skladovat? Pojďme na to.

  • 03. 01. 2023

Roztržený nikotinový sáček v puku? Poradíme, co dělat

Někdy se může stát, že v novém puku po jeho rozbalení najdete poškozený nikotinový sáček. Co byste v tu chvíli měli dělat? A co když se vám to stane u více sáčků v puku nebo příliš často? Na to jsme se podívali v našem nejnovějším článku.

  • 13. 12. 2022

Už jste slyšeli o nové DOPE padesátce?

DOPE padesátka je nálož, která vás vystřelí z trenek. 50 mg nikotinu pro ty nejvášnivější žvýkače nikotinových sáčků. Už jste ji vyzkoušeli? Tak to napravte.

  • 11. 11. 2022

Nikotinové sáčky nekousejte

Další velmi zajímavé a diskutované téma v oblasti nikotinových sáčků je jejich kousání. Užívání nikotinových sáčků se také nazývá žvýkání. Podívejte se na hlavní důvody, proč byste neměli kousat nikotinové sáčky.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.