Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

  • 20. 07. 2023

Jak se vyrábějí nikotinové sáčky Dope

V minulém článku jsme vám popsali způsob výroby nikotinových sáčků Dope a tedy že je vyrábíme pěkně od základních surovin bez jakýchkoliv premixů. Dnes se podíváme na samotný proces výroby. Tedy od smíchání surovin, o kterém jsme se také bavili posledně, se přesuneme rovnou do výrobní haly.

  • 28. 06. 2023

Nikotinové sáčky Dope vyrábíme od základních surovin

V ČR najdete pouze jednu jedinou výrobu nikotinových sáčků, a to v severočeských Teplicích. Někteří výrobci pouze přidávají nikotin a aroma do již připravené směsi nikotinových sáčků. My na to jdeme pěkně od základu. Pojďte se s námi na to podívat.

  • 26. 05. 2023

Nikotinové sáčky Dope se vyrábějí v jediné české výrobně

V České republice existuje pouze jedna výroba nikotinových sáčků. A přesně tam se vyrábějí nikotinové sáčky Dope. Najdete ji v severních Čechách. Kdy to začalo a jak to tam vypadá?

  • 27. 04. 2023

Novinka: DXPE Melon. Už jste ochutnali?

Mámě tu šťavnatou novinku ze stáje DXPE: Melon. Rozšířili jsme náš arzenál o novou příchuť nikotinových sáčků. Najdete je pod názvem DXPE Melon. Jak to celé vzniklo?

  • 31. 03. 2023

V Brně se na památkách objevilo graffiti. Ale legálně. Je za tím

2. března proběhla exkluzivní akce pod taktovkou DXPE. Naše nikotinové sáčky nejsou nic běžného, umíme vypustit páru. A tak jsme se rozhodli pustit do graffiti na památky v centru Brna. Ale beze škod. Graffiti bylo legální. A navíc do rána zmizelo. Jak je to možné?

  • 07. 03. 2023

Znáte české nikotinové sáčky?

Nikotinové sáčky jsou oblíbené po celém světě. Aby také ne, na rozdíl od tabákových výrobků neobsahují tabák a rizika s ním spojená. Naopak obsahují nikotin, který lze dobře regulovat a nikotinové sáčky vám tak mohou pomoci například při odvykání kouření. Ale zpět k tématu. Víte, že se nikotinové sáčky vyrábějí i v ČR? A víte, jaké to jsou?

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.