Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

  • 30. 06. 2022

Nikotinové sáčky a děti - No way!

Téma, které je s příchodem stále větší popularity nikotinových sáčků aktuálnější než kdy dříve. Snad každý ví, že děti jsou vynalézavé. Bohužel i v tom negativním slova smyslu. Zkoušejí, co nemají, cigarety nevyjímaje. A v poslední době také nikotinové sáčky. Jak zařídit, aby se nedostaly do rukou dětem a jak přijít na to, když už sáčky užívají?

  • 11. 05. 2022

Nikotinové sáčky v letadle. Ano, či ne?

Léto je pomalu, ale jistě za rohem a blíží se příjemné starosti s cestováním na dovolenou. Jak je to s nikotinovými sáčky Dope v letadle? A dají se koupit i jinde než v ČR?

  • 08. 04. 2022

Nikotinové sáčky versus rovnátka

Přišel k nám dotaz na užívání nikotinových sáčků v době, kdy nosíte rovnátka. Samozřejmě ty na pevno. Je odpověď jednoznačná? Není. Vydala by na celý článek. A tak ho tady máte. Jak je to s nikotinovými sáčky a rovnátky?

  • 22. 03. 2022

Nikotinové sáčky v těhotenství? NE

Udělali jsme si malý průzkum a zjistili jsme, že lidé ve vyhledávačích hledají slovní spojení nikotinové sáčky v těhotenství. Proto jsme se na tuto problematiku rozhodli zaměřit v následujícím článku. Jak je to s nikotinovými sáčky v těhotenství?

  • 08. 03. 2022

Soutěž s nikotinovými sáčky Dope na Nicomania.cz

Společně s e-shopem Nicomania.cz jsme si pro vás připravili parádní soutěž o hodnotné ceny. Zaměřili jsme se na gamery, ale může vyhrát úplně každý. Pak je jen na vás, zda výhry využijete sami nebo je třeba někomu darujete. Pravidla soutěže jsou opravdu jednoduchá. A ceny? Ty fakt stojí za to. Pojďme se na to mrknout.

  • 24. 02. 2022

Barví nikotinové sáčky zuby? Ne

Nikotinové sáčky patří mezi čím dál oblíbenější alternativy tabákových výrobků. Jednak po nich čím dál častěji sahají končící kuřáci a jednak na ně přecházejí uživatelé žvýkacího tabáku. Jenže u nich panují obavy ze žloutnutí zubů a dalších nežádoucích účinků. Jak je to tedy ve skutečnosti?

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.