Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

O ZNAČCE

DOPE

Ať děláš cokoliv, buď DOPE!

České nikotinové sáčky pro ty, co se nebojí experimentovat s intenzivní chutí mentolu.

Klasickým cigaretám možná brzy odzvoní. Jednou z alternativ, která může pomoct zbavit se závislosti na tabáku a kouření, jsou nikotinové sáčky. Na trhu existuje řada značek, z nichž většina k nám přichází ze zahraničí. Rozhodli jsme se to změnit a dokázat, co umí naše zlaté české ručičky. Ivestovali jsme spoustu času, úsilí i financí a vznikla z toho jedinečná značka nikotinových sáčků DOPE. 

Nikotinové sáčky Dope tak vyrábíme přímo v ČR pod odborným dohledem podle nejpřísnějších podmínek. Prozatím jsme vyvinuli tři jedinečné příchutě ve třech různých silách nikotinu. To aby si každý přišel na své. Plány do budoucna? Určitě naši exkluzivní sbírku příchutí rozšíříme o další zajímavé a hlavně neobyčejné chutě. Těšit se také můžete různé akce Nejsme normální sáčky. Jsme DOPE.

Kdo za tím stojí? Za výrobou nikotinových sáčků DOPE stojí silná společnost DanCzek, do jejíž portfolia patří mimo jiné také nikotinové sáčky značky SNATCH. 

Vyberte si ze tří jedinečných chutí nikotinových sáčků Dope, které sami vyrábíme. Koupit je můžete například v e-shopu NICOMANIA nebo u našich partnerských e-shopů či kamenných prodejen po celé České republice.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.