Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

31. 03. 2023

V Brně se na památkách objevilo graffiti. Ale legálně. Je za tím

2. března proběhla exkluzivní akce pod taktovkou DXPE. Naše nikotinové sáčky nejsou nic běžného, umíme vypustit páru. A tak jsme se rozhodli pustit do graffiti na památky v centru Brna. Ale beze škod. Graffiti bylo legální. A navíc do rána zmizelo. Jak je to možné?

Digitální graffiti v centru města

Graffiti nerovná se sprej. I když je to asi nejběžnější spojení, které si člověk hned představí. Rozhodli jsme se uspořádat kultovní event Graffiti Yard v památkové zóně v Brně. Ke spolupráci jsme si vybrali předního českého umělce MIchala Škapu, který má rád nové výzvy.

A digitální graffiti je jednou z nich. Díky digitálnímu nástroji „tagtool“, můžete promítnout graffiti nebo jakoukoliv svoji tvorbu z tabletu rovnou na zeď. Každý návštěvník se tak mohl na okamžik stát writerem či umělcem a předvést svou tvorbu před zraky ostatních návštěvníků. 

To znamená, že se tvořilo, seberealizovali a přitom nevznikla žádná škoda na majetku. Značka ideál. DXPE podporuje seberealizaci a osobní názory. A tohle byla ideální cesta. 

Kdo je to Michala Škapa?

Michal Škapa je zakladatelem sítotiskové dílny AnalogBros. Pravidelně spolupracuje například s uměleckým a hudebním labelem BiggBoss, který už dlouhá léta funguje pod taktovkou umělce a rapera Vladimira 518. Michal Škapa obvykle pracuje různými médii i formáty od airbrush přes nástěnné malby až po instalaci prostorových objektů. Návštěvníci akce si tak kromě samotné tvorby mohli prohlédnout Michalova díla a nechat se vést jeho zkušenostmi. 

Graffiti Yard byla DXPE!

Celá akce se nesla v duchu skvělé atmosféry, kterou hudebně zaštítil známý hudebník DJ Tom Holič. Hladové a žíznivé krky zasytilo svými chlebíčky, pivkem a limonádami bistro Večerka a celý večer návštěvníky nakopávaly nikotinové sáčky Dope. Prostě večer, jak má být. 

Naše značka DXPE byla hlavním partnerem celé akce. Vyrábíme české nikotinové sáčky s důrazem na kvalitu zpracování a dlouhotrvající chuť. Prodej nikotinových sáčků Dope je povolen až od 18 let, jelikož obsahuje nikotin. 

Zdroj článku, další fotky a videoreport najdete na webu refresher.cz: https://refresher.cz/132790-V-brnenske-pamatkove-zone-se-na-zdech-objevila-graffiti-do-rana-ale-zmizela

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.