Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

08. 03. 2022

Soutěž s nikotinovými sáčky Dope na Nicomania.cz

Společně s e-shopem Nicomania.cz jsme si pro vás připravili parádní soutěž o hodnotné ceny. Zaměřili jsme se na gamery, ale může vyhrát úplně každý. Pak je jen na vás, zda výhry využijete sami nebo je třeba někomu darujete. Pravidla soutěže jsou opravdu jednoduchá. A ceny? Ty fakt stojí za to. Pojďme se na to mrknout. 

DOPE CENY PRO DOPE GAMERY

Proč jsme se zaměřili tentokrát zrovna na gamery? Protože i při hraní či jiné práci na počítači si můžete užívat chuťnikotinových sáčků Dope a nemusíte přitom používat své ruce od myši či klávesnice a ani vstávaz ze židle. Přesně jako v přiloženém videu. A aby byl váš zážitek z hraní ještě lepší, připravili jsme si pro vás parádní ceny, jmenovitě herní myš Logitech G502 Lightspeed, herní klávesnici Steelseries Apex 5 a herní židle DXRACER Formula. 

Pravidla jsou snadná

Stačí na e-shopu Nicomania.cz nakoupit libovolné množství a příchuť nikotinových sáčků Dope, dopsat do poznámky DOPEGAME a jste automaticky v soutěži. Pak už jen čekáte na losování. Ale nezapomeňte, soutěž probíhá jen do konce března, tak s nákupem moc neotálejte. Výherce bude e-shop kontaktovat napřímo. 

Pravidla v bodech

  • nakupte libovolné množství nikotinových sáčků Dope na e-shopu Nicomania.cz
  • do poznámky v objednávce napište DOPEGAME
  • jedna osoba může vytvořit libovolný počet soutěžních objednávek
  • soutěž probíhá až do 31. března 2022
  • slosování proběhne v dubnu
  • výherci budou kontaktováni přímo dle údajů z objednávky
  • soutěže stejně jako nákupu na e-shopu Nicomania se mohou účastnit pouze osoby starší 18 let

Další informace včetně odkazu na kompletní pravidla soutěže najdete na soutěžní podstránce webu Nicomania Soutěž DOPEGAME.

nikotinové sáčky Dope soutěž

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.