Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

03. 09. 2021

Rozšířili jsme nikotinové sáčky Dope o nové síly

Moderate Strong - 10 mg

Moderate Strong je prozatím nejslabší silou nikotinu sáčků Dope. Obsahují 10 mg nikotinu na gram sáčku. To znamená, že v každém sáčku najdete zhruba 7 mg nikotinu. To není ani málo, ani moc. Takže easy pro začátečníky a pohoda pro zkušenější.

Dope Lime Smash Moderate Strong

V síle Moderate Strong najdete všechny naše dosavadní příchutě Dope, tedy Freeze, Ice Mango, Ice Cool a Lime Smash. Jak poznáte, že jde o sílu Moderate Strong? Jednak (nečekaně) podle nápisu Moderate Strong na puku a také podle značení, pro které jsme si vybrali tečky. Celkem na puku najdete pět teček pod nápisem KICK, z nichž ty vyplněné značí sílu nikotinu. U Moderate Strong najede vyplněné pouze 2 tečky.

Strong Edition - 16 mg

Přívlastek Strong Edition na nikotinových sáčcích Dope znamená 16 mg nikotinu na gram sáčku. V každém sáčku tak najdete přibližně 11,2 mg nikotinu. Přepočteno na naše tečky, na tomto puku najdete vyplněné tečky 4 z 5. Jedná se o silnější sáčky, které najdete ve všech příchutích Dope. Jsou vhodné pro zkušenější uživatele. Označení síly nikotinu najdete na svrchní části víčka od puku. 

Dope Ice Mango Strong Edition

Crazy Strong - 30 mg

Crazy Strong zní šíleně. Ono 30 mg nikotinu na gram sáčku také není pro každého. Každý sáček tak obsahuje 21 mg nikotinu, což je především pro zkušené uživatele, žádná máslíčka. Označení je samozřejmě 5 plných teček z 5. Tuto sílu najdete pouze v jediné příchuti, a to Dope Freeze

Dope Freeze Crazy Strong

Odteď vám nic neunikne

Vyznat se v silách nikotinových sáčků Dope je jednoduché. Stačí sledovat pár zákadních věcí:

  • sílu nikotinu v podobě teček na spodní části víčka puku
  • číselné označení na puku v podobě nápisu síly
  • popisy produktů zde na webu nebo v našem e-shopu Nicomania, kde najdete i množství mg nikotinu na sáček

Co je v plánu?

Jak víte, před nedávnem jsme představili novou příchuť Dope Lime Smash. Kromě toho pro vás připravujeme zbrusu novou sílu nikotinu. Jaká je? Velice jemná. Nese název Smooth Edition a obsahuje pouze 6 mg nikotinu na gram sáčku. Bude se týkat vašich oblíbených příchutí Dope Ice Mango, Dope Ice Cool a Dope Lime Smash. A pro koho jsou určené? Pro ty nejjemnější uživatele nebo pro ty, co chtějí ještě snížit příjem nikotinu na minimum, aniž by si upřeli naše skvělé příchutě.

Přehled sáčků Dope

 

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.