Nikotinové sáčky Dope – Zažijte extrémní jízdu

13. 12. 2021

Nikotinové sáčky pro začátečníky. Jak na to?

Nikdy není pozdě začít. A to i v případě nikotinových sáčků. Chcete dát cigaretám košem? Nikotinové sáčky vám v tom mohou pomoct. Jak ale na to, kde a čím začít a jak neudělat chybu? Na to jsme se podívali v našem nejnovějším článku. 

Jak na nikotin v nikotinových sáčcích

Nikotin is the point. Jasně. Přesně proto to pravděpodobně děláte. Jenže nikotin u nikotinových sáčků funguje malinko jinak než u cigaret. Hlavní výhodou je, že se uvolňuje do těla pozvolněji a tak to prostě vydrží déle. Nemáte tak hned chuť na další sáček jako v případě cigarety.

Abyste se ale zorientovali v obsahu nikotinu, doporučujeme sledovat nejen obal, ale i popisky produktů v detailu produktu na e-shopu. Na puku najdete obsah nikotinu v jednom gramu sáčku. Sáček ale zpravidla váží cca 0,7 g. Zajímá vás více o nikotinu v nikotinových sáčcích včetně případných nežádoucích účinků? Mrkněte na náš článek Nikotinové sáčky a nikotin. Jaké má účinky?

Doporučujeme vám začít se slabšími sáčky a postupně navyšovat sílu nikotinu. 

Jakou velikost sáčků?

Standardně si můžete vybrat ze dvou velikostí – regular a slim. Na trhu existují i další alternativy, tím vás ale nebudeme zatěžovat. Regular sáčky jsou ty větší, váží 0,7 g a užívají je zejména ti, kteří chtějí větší nikotinový zážitek. Sáčky slim naopak váží jen 0,5 g, užívají se tak o něco diskrétněji, protože lépe padnou pod ret. 

Jak na to a jak dlouho?

Ízy pízy. Jak užívat nikotinové sáčky? Rozbalte balení, vyjměte sáček a šoupněte ho třeba rovnou pod horní ret. Pak se děj vůle boží. Postupně se vám začne uvolňovat chuť a také nikotin, který může způsobit jemné brnění. Pokud máte, respektive nemáte chuť, můžete do sáčku žvýknout a uvolní se další. Celá tahle legrace trvá zhruba 30 min. Poté doporučujeme sáček vyjmout a vyhodit.  Sáček ale v ústech příliš nežvýkejte, aby nedošlo k poškození obalu. Také sáček nepolykejte. A když už se to stane, vypijte velké množství vody.

A jak na příchutě

Příchutí je na trhu spoustu. Záleží tak na vás. Co se týče Dope, máme tu Dope Lime Smash, Ice Mango, Ice Cool a Freeze (brzy budou nové). Takže buď svěží fresh mentolové a mátové příchutě nebo příchutě se sladkými tóny ovoce. 

A kolik sáčků denně užít?

Záleží. Ale abyste si mohli udělat představu, udělali jsme malý průzkum. Vyšlo nám, že průměrný uživatel spotřebuje denně cca polovinu puku, tedy kolem deseti sáčků. Srovnání je podobné jako v případě kuřáka, co spotřebuje krabičku cigaret denně. 

Vyplatí se vám to?

Výhody nikotinových sáčků oproti cigaretám jsou jasné. Velké srovnání jsme udělali v předchozím článku Srovnání nikotinových sáčků a cigaret. 

A pokud vezmeme v potaz finanční stránku, i ta se vám více vyplatí s nikotinovými sáčky, právě vzhledem k nižší spotřebě sáčků oproti cigaretám. Dá se ten rozdíl přepočítat na koruny? Dá. Zaměřili jsme se na to v článku Jsou nikotinové sáčky Dope levnější než kouření?
 

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.